תוצאות המשרד בנהיגה בשכרות

תוצאות המשרד תיקי תעבורה - נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות


נהיגה בשכרות היא מהעבירות החמורות בחוקי התעבורה לה ייחס המחוקק חומרה יתרה ואף קבע לה רף ענישה מינימלי של שנתיים פסילה בפועל.
"שיכור" –נחשב על פי החוק מי ששותה משקה משכר בעת נהיגה או בעת שהוא ממונה על הרכב, מי שבגופו מצוי סם מסוכן או תוצרי חילוף חומרים של סם מסוכן, מי שבגופו מצוי אלכוהול בריכוז הגבוה מהריכוז שנקבע בחוק. סיכויי ההצלחה לזיכוי עולים ככל שחקירתם של השוטרים נעשית על ידי סנגור המנוסה ובעל ידע בתחום זה
1. נתפס נוהג עם כמות של 580 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אויר נשוף ונשפט לשלושה חודשי פסילה על כל סוגי הרכב וסווג פסילה לששה חודשים על אופנוע עד 500 סמ"ק.
2. הואשם בנהיגה בשכרות עקב סירוב להיבדק במכשיר הינשוף וזוכה לאחר ניהול המשפט כשעו"ד שי גלעד הוכיח אי אמינות השוטרים בחקירתם הנגדית.
3. הואשם בנהיגה בשכרות עקב סירוב ונשפט לחמישה חודשי פסילה לכל דרגות הרישיון ולששה חודשים נוספים כשהוא מורשה לנהוג על אופנוע עד 500 סמ"ק.
4. נתפס ב-375 , רישיונו הוחזר לו בבית המשפט לאחר הגשת בקשה לביטול פסילה מנהלתית. בהסדר נפסל רישיונו ל- 3.5 חודשים.
5. נהג שנמצא שיכור לאחר שנמדד במכשיר הינשוף 405 מ"ג נפסל רישיונו ל- 4 חודשים בלבד.
6. נהגת שנמצאה שיכורה לאחר שנמדד במכשיר הינשוף 300 מ"ג נפסל רישיונה רק ל- 3 חודשים.
7. נהגת שגרמה לתאונת דרכים לאחר שנהגה שיכורה, נמדד 1010 מק"ג במכשיר הינשוף. משרדינו הגיע להסדר טיעון של פסילת רישיון נהיגה ל-36 חודשים וצו מבחן.

משפט ענישה – נהיגה בשכרות

משרד עורכי דין תעבורה שי גלעד ממוקם ברמת גן ומייצג נאשמים בכל עיר ואזור בישראל מאילת ועד קרית שמונה. המשרד מייצג לקוחות בערים הגדולות תל אביב, חיפה, ירושלים, באר שבע, חדרה וסביבתם.

המשרד מטפל בתיקי תעבורה כולל עברות תעבורה על מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, תאונות דרכים, פסילת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, שלילה על נקודות וכל תיקי תעבורה הדורשים עורך-דין מתמחה בבתי משפט לתעבורה. צור קשר עוד היום לקבלת מידע ויעוץ מקצועי 03-7169977

נהג בשכרות- הורשע אך ירצה רק ארבעה חודשי פסילה


העונש המינימלי בגין נהיגה בשכרות הוא פסילת רישיון הנהיגה לשנתיים אלא אם בית המשפט מוצא טעמים מיוחד להפחית מעונש זה . לעתים קרובות מגיעה התביעה עם סנגורו של הנאשם להסדר טיעון עוד טרם המשפט המפחית מעונש המינימום. מי שלא מגיע להסדר ולא מזוכה בתיק, לוקח סיכון שיורשע ודינו יגזר למינימום שנתיים פסילה. נאשם שהגיע למשרדינו לאחר שכבר הורשע בנהיגה בשכרות לצורך הגשת ערעור, זכה להקלה משמעותית מבית המשפט המחוזי שמצא נסיבות מיוחדות וגזר עליו עונש פסילה של ארבעה חודשים בלבד ( מעבר לפסילה המנהלתית שריצה).