תוצאות המשרד – פסילת רשיון מנהלית

פסילת רשיון נהיגה מנהלית - תוצאות המשרד

1. רשיון נהיגה הוחזר לנהגת שהואשמה בגרימת מוות ברשלנות לאחר שהוכח העדר מסוכנותה והועלה ספק לגבי אשמתה בתאונה.
2. פסילה מנהלתית קוצרה במחצית לנהג מקצועי.
3. נאשמת שצירפה שני תיקים בגין נהיגה בזמן פסילה ונהיגה ללא רישיון נהיגה תקף כשלחובתה עומד עונש מאסר על תנאי חב הפעלה נדונה לשישה חודשי עבודות שירות.
4. זיכוי מעבירה של נהיגה בזמן פסילה:
המערער הורשע בבית המשפט לתעבורה בעבירת נהיגה בזמן פסילה. על המערער נגזר, בין היתר, עונש פסילה בפועל מלהחזיק ברישיון נהיגה למשך שבעה חודשים. משרדינו ייצג את המערער בהליך הערעור בבית המשפט המחוזי. בערעור נקבע כי דבר הפסילה נשלח אל המערער בדואר רשום אולם לא נערכה בדיקה המאשרת כי ההודעה נמסרה ולא ניתן לקבוע, ברמת הוכחה הנדרשת בהליך פלילי כי מדובר באדם אשר ידע על דבר הפסילה ועל קיומה וזאת חרף העובדה כי המערער קיבל הזמנה לשימוע וידע שבאי התייצבותו ייתכן כי רישיונו ייפסל בעקבות הערעור, זוכה המערער ובוטל גזר הדין. --- פסק הדין: עפ"ת 54081-02-12 לוי נ' מדינת ישראל.

שי גלעד (חברת עורכי דין לתעבורה) הוכיח לאורך שנות נסיון כי הידע המעמיק שצבר ונסיונו הרב הינו מפתח להצלחה בתיקים אלו. המשרד מטפל בתיקי תעבורה מכל סוג כולל עברות תעבורה על מהירות מופרזת, נהיגה בשיכרות, תאונות דרכים, פסילת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, שלילה על נקודות וכל תיקי תעבורה הדורשים עורך-דין מתמחה בבתי משפט לתעבורה תל-אביב, רמת-גן, חיפה, ירושליים, באר-שבע, אשדוד, ובכל הערים. צור קשר עוד היום לקבלת מידע ויעוץ מקצועי 03-7169977

מאמר - ממתי סופרים את פסילת הרישיון?

בירור מצב נקודות החובה שנצברו לנהג ישראלי