נהיגה בשכרות – עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה - סנגור בתיקי נהיגה בשכרות

כיצד ניתן להחלץ מאשמת נהיגה בשכרות?

סיכויי ההצלחה לזיכוי מאשמת נהיגה בשכרות עולים ככל שחקירתם של השוטרים נעשיית על ידי סנגור המנוסה ובעל ידע בתחום זה.

נסיונות להטיל דופי במכשיר ה"ינשוף" לא צלחו עד כה ובתי המשפט קבעו באופן כללי כי המכשיר אמין

עיקר המאמץ מתרכז בנסיון להוכיח כי הינשוף לא היה מכוייל בעת הבדיקה או שהליך הבדיקה על ידי השוטר היה בניגוד לנוהלים וקלוקל. כדי להוכיח זאת יש לנהל חקירות מקיפות של השוטרים שהיו מעורבים בעצירתו ובדיקתו של הנהג ואלו שהיו מעורבים בכיולו ותחזוקתו של מכשיר הבדיקה.
 משרדינו הוכיח לאורך 25 שנות נסיון כי הידע המעמיק שצבר בענייני תעבורה ונהיגה בשכרות, ונסיונו הרב הינו מפתח להצלחה.

מי נחשב לשיכור ?

נהיגה בשכרות היא מהעבירות החמורות בחוקי התעבורה לה ייחס המחוקק חומרה יתרה ואף קבע לה רף ענישה מינימאלי של שנתיים פסילה בפועל.

"שיכור" –נחשב על פי החוק מי ששותה משקה משכר בעת נהיגה או בעת שהוא ממונה על הרכב, מי שבגופו מצוי סם מסוכן או תוצרי חילוף חומרים של סם מסוכן, מי שבגופו מצוי אלכוהול בריכוז הגבוה מהריכוז שנקבע בחוק:

240 מקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף במקרה של בדיקת נשיפה או 50 מיליגרם אלכוהול ב-100 מיליליטר דם בבדיקת דם.

על פי פסיקת בית המשפט המחוזי בירושלים הודיעה המשטרה כי תחל לאכוף עבירת נהיגה בשכרות כשתימצא בבדיקת נשיפה כמות של 290 מקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף ויותר.

בתיקון לפקודת התעבורה נקבע כי כמות האלכוהול המירבית המותרת לנוהג חדש ,נהג שטרם מלאו לו 24 שנים ,נהג בעת נהיגה ברכב מסחרי או ברכב עבודה שמשקלם הכולל המותר לפי רישיון הרכב עולה על 3,500 קילוגרם ונהג בעת נהיגה ברכב ציבורי תופחת בבדיקת נשיפה ל-50 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף, או לפי דגימת דם – בריכוז העולה על 10 מיליגרם אלכוהול ב-100 מיליליטר דם.

מאמרים

נהגים שיכורים - אל תשאירו את המלאכה לידי התביעה
לא סמים - חשד סביר לנהיגה בשכרות

משרד עורך דין תעבורה שי גלעד

משרד עורך דין תעבורה שי גלעד ממוקם ברמת גן, ברח' ז'בוטינסקי 33 , מגדל התאומים 1, המצוי באחד מצירי התנועה הראשיים במדינת ישראל ונגיש מכל מקום בארץ. צור קשר עוד היום לקבלת מידע ויעוץ מקצועי 03-7169977. המשרד מטפל בתיקי תעבורה כולל עברות תעבורה על מהירות מופרזת, נהיגה בשיכרות, תאונות דרכים, פסילת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, שלילה על נקודות וכל תיקי תעבורה הדורשים עורך-דין מתמחה בבתי משפט לתעבורה, בתל אביב, חיפה, באר שבע, נתניה, אשדוד, ובכל בתי המשפט בארץ.