נהיגה במהירות מופרזת

תעבורה - אכיפת המהירות

נסיונות להטיל דופי במכשיר אכיפת המהירות לא צלחו עד כה ובתי המשפט לתעבורה קבעו באופן כללי כי המכשירים אמינים אך קבעו מגבלות שונות בעת האכיפה בה. עיקר המאמץ מתרכז בנסיון להוכיח כי מכשיר אכיפת המהירות לא היה מכוייל טרם האכיפה, שהליך הבדיקה על ידי השוטר היה בניגוד לנהלים וקלוקל, שבעת המדידה נוצרו תנאים המשבשים את הליך הבדיקה או שהיה רכב נוסף שאת מהירותו קלט מכשיר האכיפה. כדי להוכיח זאת יש לנהל חקירות מקיפות של השוטרים שהיו מעורבים בהפעלתו של המכשיר, בכיולו ותחזוקתו של מכשיר הבדיקה.

סיכויי ההצלחה לזיכוי עולים ככל שחקירתם של השוטרים נעשיית על ידי סנגור המנוסה ובעל ידע בתחום זה.

נהיגה במהירות מופרזת - תוצאות המשרד

1. נהג במהירות 220 קמ"ש וזוכה.
2. נהג בתוך חודש בשתי הזדמנויות שונות במהירות של 150 קמ"ש במקום מהירות מותרת של 90 קמ"ש ונדון ביחד לחמישה עשר ימי פסילה.
3. משרידנו ייצג מערער שהושת עליו עונש של 3 חודשי פסילה בגין נהיגה של 50 קמ"ש מעל המהירות המותרת בכביש עירוני, בבית משפט קמא. בערעור עונש הפסילה קוצר ל-45 ימים.
4. נאשם שנסע 47 קמ"ש מעל המותר בכביש בין עירוני נפסל ע"ת בלבד לאור כשלים מהותיים בתיק.
5. נאשם שנסע במהירות של 50 קמ"ש מעל המותר בכביש בין עירוני נפסל ל-14 ימים בלבד.
6. נאשם שנסע במהירות של 56 קמ"ש מעל המותר בכביש בין עירוני נפסל ל-14 ימים בלבד
7. נהג שהגיע למשרדינו לאחר שרישיונו נפסל פסילת מנהלית ל-30 יום לאחר שנסע במהירות של 60 קמ"ש מעל המותר בדרך בין עירונית. במסגרת ההליך לביטול פסילה מנהלית הושג הסדר בשל כשלים ראייתם כי עונשו של הנה ג יהיה 21 ימים בלבד.

תיקי נהיגה במהירות מופרזת - עורכי דין תעבורה מנוסים

משרדינו הוכיח לאורך 25 שנות נסיון כי הידע המעמיק שצבר ונסיונו הרב הינו מפתח להצלחה בתיקי נהיגה במהירות מופרזת. המשרד מטפל בתיקי תעבורה מכל סוג ובכל בתי המשפט בארץ; תל-אביב, רמת-גן, חיפה, ירושליים, באר-שבע, אשדוד, ובכל הערים.

משרד עורך דין תעבורה שי גלעד ממוקם ברמת גן, ברח' ז'בוטינסקי 33 , מגדל התאומים 1, המצוי באחד מצירי התנועה הראשיים במדינת ישראל ונגיש מכל מקום בארץ. צור קשר עוד היום לקבלת מידע ויעוץ מקצועי 03-7169977

קרא כתבה - עורך דין שי גלעד: על חקירה והרשעה בפרשת גל בק